Paslaugos

Laminatas

Vinilinė danga

Vinilinės dangos ar laminato montavimas

Laminato montavimas – gali būti ne toks sunkus, jei patikėsite šį darbą į rankas tikriems savo srities specialistams. Siūlome vinilo/laminato montavimo paslaugas. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, kokybiškai bei už patrauklią kainą, meistrai sumontuos vinilą/laminatą jūsų pasirinktose patalpose. Laminatasvokiskas.lt atrasite produkciją, kuri gali būti montuojama ant grindų, sienų ar lubų. Plačiau apie laminato grindų dangos produkciją čia.

Susisiekite, o mes suteiksime jums nemokamą konsultaciją, išsirinksime jums aktualią produkciją ir kokybiškai sumontuosime grindų dangą.

vinilinė danga kambarys kėdės

Grindų demontavimas

Prieš Po ac5 laminatas pilkas medis grindysac5 laminatas kambarys rudas medis

Sprendžiame įvairius klausimus, tad teikiame ne tik vinilinės dangos ar laminato montavimo, bet ir populiarią paslaugą – grindų demontavimas. Meistrai atsižvelgs į poreikius, padės sutaupyti laiko, tad greitai ir patikimai demontuos jūsų senas grindis. Ši paslauga padės efektyviai atnaujinti patalpas, tad galėsite džiaugtis naujomis grindimis už prieinamą kainą. Laminatasvokiskas.lt produkciją rasite čia. Jei norite pakeisti seną grindų dangą – susisiekite, mes mielai jums padėsime!

laminatas eglute pilka grindys

Prekių atvežimas

Laminatasvokiskas.lt galite rasti paslaugą – prekių atvežimas. Atsižvelgiant į klientų poreikius, atvežame vinilinės dangos ar laminato produkciją į jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje. Esant poreikiui galime vežti ir į užsienio šalis. Prekių pristatymas vykdomas už sutartą mokestį. Taip pat teikiame papildomą paslaugą, kurios metu siunčiame produktų pavyzdžius.

Skambinkite ir suteiksime detalesnę informaciją apie prekių pristatymą.

vokiškas laminatas baldai svetainė

Dizainerių ir 3D vizualizacijos paslaugos

Dizainerių ir 3D vizualizacijos yra puikus būdas perteikti įsivaizduojamą patalpų interjerą realiu konceptu. Paslaugos metu dizaineriai bei 3D vizualizacijų srities specialistai padės išsirinkti iš vinilinės ar laminato grindų dangos produkcijos bei pateiks jūsų pageidaujamos patalpos vizualą. Tokiu būdu profesionalų sukurtas dizainas ar vizualizacija bus patikima investicija turimų patalpų atnaujinimui. Vinilinės dangos ar laminato montavimas, grindų demontavimas bei šios 3D vizualizacijos išties praktiškos paslaugos už prienamą kainos ir kokybės santykį.