Atlikti darbai

Laminatas

Vinilinė danga

Vinilinės grindys namams

Vinilinės grindys yra komfortiškas pasirinkimas. Visada stengiames įgyvendinti kliento poreikius ir padėti išsirinkti tinkamiausią grindų dangą. Nusprendus įsigyti vinilinę grindų dangą, svarbu paminėti, jog ji yra išties elastiška, komfortiškesnė vaikščiojimui. Turime platų prekių asortimentą ir konsultuojame visais su viniline grindų danga susijusiais klausimais.

Turime vinilinės grindų dangos plytelėmis, lentomis, populiariu eglutės raštu. Pagrindinis vinilinės grindų dangos ypatumas ir yra skirtingas dizainas, kurio pagalba galima skirtingų tekstūrų imitacija – medžio, akmens rūšies ir pan. Ypač svarbu, kad pagrindas ant kurio bus klojama vinilinė grindų danga, būtų lygus ir sausas.

Čia rasite įvairaus laminato ir vinilinės dangos atliktų darbų pavyzdžius. Peržiūrėkite atliktus darbus ir galbūt šiuose pavyzdžiuose rasite jums labiausiai tinkamą variantą. Neabejojame, kad vokiškas laminatas ar vinilinės grindys taps ilgaamže ir išskirtine jūsų patalpų interjero dalimi.

vinilinė grindų danga

Kokie vinilinių grindų privalumai?

Vinilinės grindys itin populiarios, nes yra elastingos, gaminamos naudojant naujausias technologijas, modernią techniką bei yra itin malonios vaikščiojimui. Jų išties gausi pasiūla, skirtingos tekstūrų imitacijos – medžio, akmens rūšies ir kt. Laminatasvokiškas.lt rasite vokiškos vinilinės grindų dangą eglutės, lentų, plytelių imitacija. Produkciją rasite čia. Ši grindų danga sukurs skirtingą dizainą bei puikią atmosferą jūsų pasirinktose patalpose. Svarbu paminėti, jog vinilinės grindys sumažina triukšmą, atsparios drėgmei, tinka šildomoms grindims ir jas lengva prižiūrėti.

Kiti atlikti darbai

Vizualizacijų pavyzdžiai